Upravit stránku

ZPA Pečky, a.s., firma s dlouholetou tradicí strojírenské výroby, přijme do pracovního poměru:

Vedoucí  výroby

Náplň  práce:
Celková odpovědnost  za zajištění výrobních procesů.
Plánování, koordinace , dozor nad výrobními zakázkami.
Optimalizace výrobních postupů ohledně kvality a efektivity.
Zajištění efektivity  práce zaměstnanců, strojů a materiálu
Koordinace řešení problémů
Spolupráce s vedoucími  jednotlivých úseků.

Požadujeme:
Vzdělání: strojírenské vzdělání
Praxi v podobné  funkci cca 5 let.

Nástupní mzda dle  dohody.

Technolog

Náplň práce: Programování CNC strojů
Příprava nových technologických postupů, revize a úprava technologických postupů stávajících.
Příprava podkladů a necenění nových projektů.

Požadujeme: ÚSO – VŠ  ve strojírenském nebo příbuzném oboru.
Znalost CNC strojů  a jejich programování  dle výkresů
(znalost KOVOProg nebo EDGE CAM – výhodou )
Zpracování technologických postupů dle výkresové dokumentace.

Nabízíme:
Jednosměnný pracovní režim
Práce na plný  úvazek
Nástupní mzda: 33.000,-
Po zkušební době až 37.500,- Kč a možností dalšího platového růstu růstu.
Nástup dle dohody.

Konstruktér

Požadujeme:
Znalost práce  v programu AutoCad, SolidWorks.
Vyhláška 50 par. 6 do 1000V.
Znalost  českého  jazyka.

Nabízíme:
Pracovní poměr na  dobu neurčitou
Platové podmínky: 30.000,- Kč  -  35.000,- Kč.
Dotované  stravování.

Mistr CNC  strojů

Náplň práce:
Plánování, koordinace , dozor nad výrobními zakázkami.
Zajištění efektivity  práce zaměstnanců, strojů a materiálu.

Požadujeme:
SŠ vzdělání – technického směru
Praxi oboru   ve vedení kolektivu cca 10 zaměstnanců
Znalost práce na PC.

Nabízíme:
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Nástupní mzda: 29.000,- Kč
Jednosměnný provoz.

Kontrolor - Mezioperační kontrola

Požadujeme:
Znalost 3D měření výhodou.
SPŠ  strojírenského zaměření.

Nabízíme: Jednosměnný pracovní režim
Práce na plný úvazek
Mzda:  28.000,-  až 30.000,-  Kč

ZPA Pečky,a.s. nabízí dotované závodní stravování, ubytování a další benefity.

Zájemci se mohou hlásit na adrese:

Nahoru