Upravit stránku

Od 10.5.2013 je možné na Konfigurátoru servomotorů provést cenovou kalkulaci konkrétního provedení servomotoru.

Na našich webových stránkách po výběru typu servomotorů, např.: MON, je možné spustit aplikaci „Konfigurátor servomotorů“. V té po výběru velikosti servomotoru, např.: MON typ. č. 52032, je možné vybrat konkrétní provedení a výbavu požadovaného servomotoru, která jsou daná doplňkovým číslem servomotoru. Při postupném výběru provedení a výbavy je průběžně kalkulována cena vybraného servomotoru.

Výsledné cena je pouze informativní a není závazná. Nicméně by se mělo jednat o cenu maximální. Tato cena ale nemusí být konečná, poptávající na cenu může obdržet rabat. Na jeho výši může mít vliv poptávané množství, v minulosti odebrané množství servomotorů nebo bonita konečného zákazníka. Skutečnou cenu je proto nutné ověřit u výrobce.

V konfigurátoru nejsou uvedena speciální provedení a servomotory určené pro jaderné elektrárny. S ohledem na charakter jejich použití jsou ceny tvořeny pouze na základě konkrétních poptávek.

Přesto je dle našeho názoru služba tvorby cenové kalkulace pomocí Konfigurátoru servomotorů platným nástrojem pro orientační stanovení ceny servomotorů ZPA Pečky, a.s., kterou přivítají nejenom naši stávající zákazníci, ale i ti potenciální a především pak projektanti, pracovníci investičních oddělení a pracovníci údržby při plánování finančních prostředků, potřebných na pořízení našich servomotorů.  

 http://cze.www.zpa.sosios.cz/

Nahoru