Upravit stránku

ZPA Pečky, a.s., firma s dlouholetou tradicí strojírenské výroby, přijme do pracovního poměru:

Referent nákupu

Náplň práce:
Referent nákupu vyhledává vhodné uchazeče materiálu , udržuje obchodní styky, sleduje a kontroluje kupní smlouvy, zajišťuje nákup a provádí reklamace. Vede evidenci materiálu. Navrhuje likvidaci nepotřebných zásob.

Požadujeme:
vzdělání ekonomického směru, práce na PC.

Nabízíme:
Nástupní mzda: od 22.000 Kč - vhodné pro absolventy

Svářeči

Požadujeme:
Znalost výkresové dokumentace, svářečský průkaz MIG/MAG na úrovni státních zkoušek. Svářečský průkaz TIG výhodou. Praxe v oboru 3 roky.

Nabízíme:
Nástupní mzda: od 26.000,- Kč, zaměstnanecké výhody: Stravování, ubytování.

Mistr svařovny

Plánování výroby ve svařovně.

Požadujeme:
Vzdělání technického směru, Praxi v oboru, Znalost výkresové dokumentace a problematiky svařování, průkaz VZV výhodou.

Nabízíme:
Nástupní mzda: od 24.000 Kč, zaměstnanecké výhody: Stravování, ubytování.

ZPA Pečky,a.s. nabízí dotované závodní stravování, ubytování a další benefity.

Zájemci se mohou hlásit na adrese:

Nahoru